Runderen

Uitslagen rundvee keuring


Kalveren:

Kampioen                                 Pietje 6534                       Mts. Meppelink                              Dalen

Reserve Kampioen                  Hiske 85                           Mts. Groothuis-Hilbrands           Sleen


Vaarzenjackpot:

Kampioen                                  Tw Tifona 14                    Mts. Meppelink                              Dalen

Reserve Kampioen                   Gretha 119                        H.R. Lubbers                                  Stieltjeskanaal

3.                                                  Annie 700                         Mts. Eising-Hilbrands                  Sleen

(Deze vaars is regulier opgegeven en deed niet mee met de geldprijs.)

4.                                                   Mina 242                          Mts. Hilbrands-Bakker                Dalen

5.                                                   Johanna 239                    Mts. Eising-Hilbrands                  Sleen

6.                                                   Antje 409                          V.O.F. Weitkamp                           Noord-Sleen

7.                                                   Ellen 96                             Mts. Groothuis-Hilbrands           Sleen


Middenklasse:

Kampioen                                    CNN. Silver Echo            Mts. Wiers-Bredewold                 Noord-Sleen

Reserve Kampioen                     Ebony Luck 7                   Mts. Meppelink                             Dalen


Oudere koeien:

Kampioen                                     Ginie 30                            Mts. Heeling-Uenk                      Sleen

Reserve kampioen                      Suleika 30                         Mts. Heeling-Uenk                      Sleen

Productie klasse:

Kampioen                                     Lize 119                             Mts. Groothuis-Hilbrands          Sleen

Reserve kampioen                      Lize 116                              Mts. Groothuis-Hilbrands         Sleen


Uierkampioen                        CNN. Silver Echo            Mts. Wiers-Bredewold                 Noord-Sleen


Algemeen Kampioen          CNN. Silver Echo            Mts. Wiers-Bredewold                 Noord-Sleen

Reserve Kampioen               Ebony Luck 7                   Mts. Meppelink                             Dalen


Voor de volledige uitslagen lijst zie de link:

Uitslagen 2019 Ring 1

Uitslagen 2019 Ring 2